ПоддержатьУкраїнська

Росія свідомо спонсорує тероризм – Клімкін

StopCor
StopCor

StopCor

Росія свідомо спонсорує тероризм – Клімкін

Павло Клімкін нагадав про злочини Росії в Україні. Так, він назвав сусідню країну спонсором тероризму та нагадав, які російські найманці знущаються з українських бранців.

Новину передає "Преса України".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив на спільному брифінгу з головою СБУ Василем Грицаком. Так, міністр зробив важливу заяву, нагадавши, що Росія спонсорує тероризм на тимчасово окупованих українських територіях. Клімкін особливо підкреслив, що російські найманці також застосовують тортури до українських бранців.

При цьому міністр додав, що Україна в свою чергу робить все можливе, щоб донести цю інформацію світу, а саме вкотре нагадати, що РФ – країна-агресорка, і це необхідно доводити юридично.

"Дуже важливо зрозуміти, що було для того, щоб цього не сталося ще раз. І дуже важливо показати, хто стоїть за цим – відповідальність і Росії як країни, яка свідомо спонсорує тероризм, яка бере участь в тортурах і свідомо їх застосовує, і тих людей, які в цьому беруть участь", – розповів він.

Нагадаємо, Росія продовжує відкидати твердження, що вона бере участь у конфлікті на сході України, попри те, що цьому за останні роки були знайдені докази. Москва тим часом закликає українську владу йти на переговори з лідерами самопроголошених "ЛНР" та "ДНР". Однак Київ попередив, що домовлятися з терористами не буде.

Другие новости