ПоддержатьУкраїнська

"Росія це окрема цивілізація" - президент РФ Путін

StopCor
StopCor

StopCor

'Росія це окрема цивілізація' - президент РФ Путін

Президент Володимир Путін назвав Росію не просто країною, а "окремою цивілізацією". 

"З'явилися нові технології, вони вже змінюють світ. Всі ці напрями - безпілотна техніка, генетика, медицина, освіта - все це і буде тією базою, на якій буде розвиватися країна", - сказав Путін.

Як зазначив президент РФ, "без цього забезпечити майбутнє нашої цивілізації - Росія - це не просто країна, це дійсно окрема цивілізація - якщо ми хочемо зберегти цю цивілізацію, то повинні робити наголос саме на високі технології і на їх майбутній розвиток".

За його словами, Росія має дивитися на те, що робиться в інших країнах, але не забувати про власну базу. Він підкреслив, що якби не було цієї бази, то у Росії ніколи б не було високотехнологічних видів зброї, яких поки немає в жодній країні світу.

"Нам потрібно тепер не тільки трансформувати ці досягнення в цивільні сфери, а й спиратися на досягнення попередніх поколінь. Вони у нас завжди були, є і зараз - не тільки у військовій, але й у цивільній галузях", - сказав Путін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на іноземні ЗМІ, про це заявив президент РФ Володимир Путін .

Президент РФ давав це інтерв'ю у вересні минулого року, але в ефірі воно транслювалося вперше.

Другие новости