ПоддержатьУкраїнська

Саботаж у ТВК? На Львівщині люди виступили на підтримку кандидата

StopCor
StopCor

StopCor

Саботаж у ТВК? На Львівщині люди виступили на підтримку кандидата

На Львівщині розгорілась справжня кампанія. Причому не передвиборча, а проти кандидата з боку його опонентів. Зокрема, як 13 жовтня розповів під час брифінгу «Стоп політичній корупції» кандидат на посаду голови Славської ОТГ Михайло Кінаш, його партію «Громадянська позиція» спочатку навмисне не допустили до виборів, а потім відбулась спроба його не зареєструвати кандидатом на посаду голови Славської ОТГ.

 Михайло Кінаш Фото: СтопКор

«Коли почались вибори, я очолював на місці партію «Громадянська позиція». Склалося так, що партію не допустили до виборів. Я вважаю, що це було несправедливо, тому що в тих документах, які ми подали, було кілька технічних помилок, які ми швидко виправили і вони не впливали на право реєстрації партії. Але все ж таки нас не зареєстрували. І далі ми боролися у судах, але не змогли нічого довести, і так вийшло, що партію так і не зареєстрували. Я вважаю, що це був тиск місцевої влади, місцевих чиновників», – розповів він.

Далі – більше. Брудними методами Кінаша намагались не допустити як кандидата на голову Славської ОТГ.

«На посаду голови я теж іду від партії «Громадянська позиція». Була спроба мене не допустити до виборів – комісія не хотіла реєструвати. Але на мою підтримку зібралось дуже багато народу і все ж таки ми відстояли це право, мене зареєстрували».

Дещо згодом один з кандидатів подавав двічі позов до суду, щоб зняти кандидатуру Кінаша, проте спроба провалилась.

«Найбільше порушення в регіоні, на мою думку, передувало виборам. Орган самоврядування створив такі передумови, що більш ніж 1000 га землі забрали у місцевого населення і передали не місцевим жителям, а в приватну власність під ОСГ. Влада говорить, що будують курорт, але землю передають не місцевим жителям, а у приватну власність під сільське господарство. Я не проти розвитку туристичного напрямку, але в такий спосіб, як влада це сьогодні робить, я думаю, що це неприпустимо».

На думку Кінаша, сьогоднішня влада не дає місцевим жителям реалізувати право на приватизацію землі, створюючи перешкоди та труднощі.

«Після того ті люди, які отримали землю, переписують її на відповідну структуру, і таким чином вся земля концентрується в одних руках у користуванні інших людей. Я вважаю, що це неправильно і що це шахрайство з боку влади. Так не має бути, кожен місцевий житель має право на приватизацію тієї землі, якою користувались ще його пращури.

Хотілося б сподіватись, що вибори пройдуть чесно. Думаю, що в наших силах проконтролювати це. Ми будемо це контролювати – спостерігачі і члени комісії там представлені від нашої команди. Так що ми будемо все жорстко контролювати, думаю, що справедливість усе ж таки буде», – наголосив кандидат.

Повне відео з брифінгу:

https://youtu.be/231hHP2fG9c

Другие новости