ПоддержатьУкраїнська

Син прокурора часів Януковича очолив «Агрофонд»: Банчук обійняв посаду без конкурсу

StopCor
StopCor

StopCor

Син прокурора часів Януковича очолив «Агрофонд»: Банчук обійняв посаду без конкурсу

Виконує обов’язки директора «Агрофонду». 33-річний Богдан Банчук дійсно отримав керівну посаду у держпідприємстві.

Це кадрове рішення журналістці «СтопКору» Аллі Легезі підтвердили в офісі компанії.

 Богдан Банчук (праворуч) став новим керівником «Агрофонду» Фото: фейсбук ПАТ «Аграрний фонд»

«Посада виконувача обов’язків директора означає, що посаду Богдан Банчук отримав поза конкурсом. Інакше якби відбір на керівну посаду відбувався прозоро та офіційно, то він був би директором, а не в.о.», — розповіла журналістка «СтопКору» Алла Легеза.

Зазначимо, що напередодні стало відомо, що син прокурора Миколи Банчука Богдан отримав посаду в «Анрофонді».

Про це повідомив Центр протидії корупції на своїй сторінці у соцмережі.

«Банчук з кінця 80-х обіймав різноманітні посади в органах прокуратури. При Кучмі був прокурором Чернівців, прокурором Херсонської області та заступником прокурора Києва. При Ющенку очолив департамент МОЗ. При Януковичі — був заступником начальника управління ГПУ. Вершина його кар'єри — посада заступника Генпрокурора після Майдану. Запам'ятався тим, що у травні 2014 року дав наказ відпустити кількадесят сепаратистів, затриманих після заворушень в Одесі. Згодом його понизили до посади старшого помічника Генпрокурора. Але такий чиновник став у пригоді й новій владі. Минулого літа Банчук став консультантом голови СБУ Баканова», — ідеться у публікації Центру протидії корупції.

Банчук-молодший починав свою кар’єру в МЗС, а після Майдану, коли батько став заступником Генпрокурора, в 27 років став заступником голови РДА на Буковині.

Згодом працював у структурах «Укроборонпрому», а тепер став керівником «Аграрного фонду».

Окрім стрімкої кар‘єри Банчука-молодшого вражають його статки. Ще у студентські часи він став власником квартири у Києві.

Окрім того, разом із дружиною вони володіють ще однією квартирою в Києві на 135 квадратів, будинком на 350 квадратів, 17-ма земельними ділянками, їздять на «Мерседесі» та «Лексусі» загальною вартістю 1,4 млн грн.

Зазначимо, що «Агрофонд» ще за часів міністра Милованова пережив сумнівні кадрові зміни. Професіоналів замінювали на осіб із корупційним шлейфом та сумнівними досьє.

Другие новости