ПоддержатьУкраїнська

Ситуація з COVID-19 ставатиме лише гіршою: Уляна Супрун відреагувала на обвинувачення Степанова

StopCor
StopCor

StopCor

Ситуація з COVID-19 ставатиме лише гіршою: Уляна Супрун відреагувала на обвинувачення Степанова

Глава МОЗ України Максим Степанов вважає, що реформування системи охорони здоров'я за часів Уляни Супрун було руйнівним. За словами міністра, діяльність могла б призвести до падіння при 2-3 тисячах хворих на COVID-19. Ексочільниця МОЗ Уляна Супрун відреагувала у Facebook на звинувачення, передає "УП".

 Фото: Главком

"Не розумію, як людина, яка досі не налагодила систему тестування і відстеження контактів на належному рівні, може щось мямлити про "колапс при 3-х тисячах випадків", - заявила Супрун.

"Це, напевно, новий мем, бо старі про "50 тисяч лікарів втратять роботу" і "ми чемпіони у боротьбі з COVID-19" уже не працюють", - додала ексочільниця МОЗ.

За її словами, трансформація системи охорони здоров’я, яку запровадила її команда, базується на британській моделі.

"Совок в костюмі її не обирав. Як і не обирав жодну іншу, бо навряд чи розуміє відмінності, чи більше того має якесь бачення, крім набору популістичних гасел.

Але хтось написав йому про британську модель і зробив правильно, бо це правильний варіант для України", - сказала Супрун.

Ексочільниця МОЗ вважає, що ситуація ставатиме лише гіршою.

"Відповідно, заяви міністра будуть ставати ще безглуздішими, а полювання на відьом — ще актуальнішим. Сьогодні в Україні "здоровий глузд" оголошено в розшук.

Тож якщо іноді, слухаючи чи читаючи заяви наших топпосадовців, вам здаватиметься, що вас мають за ідіотів — не сумнівайтесь, так скоріш за все і є", - додала вона.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зафіксовано новий антирекорд за кількістю виявлених випадків COVID-19.

Другие новости