ПоддержатьУкраїнська

Смерть Федорчука від COVID-19: у Борисполі мають провести повторні вибори

StopCor
StopCor

StopCor

Смерть Федорчука від COVID-19: у Борисполі мають провести повторні вибори

Територіальна виборча комісія має призначити повторні вибори міського голови Борисполя через смерть кандидата Анатолія Федорчука. Оскільки результати виборів у місті ще офіційно не встановлені, то кандидат вважається таким, що вибув. Про це у Facebook повідомила голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

 Анатолій Федорчук Фото: rupor.com.ua

За її словами, відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 280 Виборчого кодексу, територіальна виборча комісія має ухвалити рішення про визнання виборів міського голови такими, що не відбулися.

Також комісія має призначити повторні вибори, якщо особа після її обрання не набула мандата міського голови у порядку, встановленому Кодексом, з підстав, зазначених у п. 4 ч. 1 та ч. 4 ст. 231 (у разі смерті).

"У разі смерті кандидата до встановлення результатів він вважається вибулим. Там, наскільки я розумію, місто понад 75 тисяч. У цьому випадку в Борисполі повинні бути оголошені повторні вибори. Вони не відбулися. п 7 частини 1 статті 280 Виборчого кодексу", - сказала Айвазовська в коментарі "РБК-Україна", передає "УНІАН".

Нагадаємо, Анатолій Федорчук балотувався від партії "Наш край". За попередніми результатами підрахунку голосів, він зі значним відривом перемагав на місцевих виборах 25 жовтня.

За інформацією місцевих ЗМІ, Федорчук заразився коронавірусом ще близько трьох тижнів тому. Медики оцінювали стан Федорчука як середньої тяжкості. Сьогодні, 28 жовтня, лікарі констатували його смерть.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, мер Борисполя Федорчук помер від коронавірусу.

Другие новости