ПоддержатьУкраїнська

Список з понад 200 прізвищ передано на обмін полоненими

StopCor
StopCor

StopCor

Список з понад 200 прізвищ передано на обмін полоненими

Президент Зеленський заявив, що у Мінську передано список з понад 200 прізвищ українців для майбутнього обміну полоненими.

Як повідомляє пресслужба ОПУ, українська сторона дізналася «імена цих людей, де вони перебувають. Ми не знаємо, коли та з яких регіонів ми повернемо цих людей, але ми, безумовно, прагнемо цього».

Президент наголосив на тому, що деякі люди, яких Україна хоче обміняти, могли вже померти.

"Деяких катували, ми не знаємо, хто там є. Але, на жаль, знаємо, що зможемо повернути лише тіла деяких з цих людей. У Мінській групі є люди, які працюють над усіма цими питаннями", – сказав він, передає "Mind".

Крім того, за словами президента, триває обговорення з Росією питання прав кримських татар, які перебувають на території окупованого Криму. Глава держави зауважив, що необхідно використовувати всі дипломатичні засоби для припинення війни та повернення людей.

Як повідомлялось, у ході «великого обміну утримуваними», що українська сторона звільнила 81 людину, ввечері 29 грудня до Борисполя прилетіло 76 полонених українців, ще 5 осіб поки залишилися на території ОРДЛО, бо «там перебувають їхні родини».

Другие новости