ПоддержатьУкраїнська

Справа MH17: суд знову взяв паузу

StopCor
StopCor

StopCor

Справа MH17: суд знову взяв паузу

Слухання у справі щодо збитого на території Донецької області в 2014 році малайзійського "Боїнга", які поновилися в комплексі "Схіпхол" під Амстердамом лише 8 червня, знову відкладені.

Як повідомив 10 червня головуючий суддя Хендрік Стейнхейс, щоб сторони могли підготуватися до подальшого процесу, суд оголосив перерву до 22 червня.

До цієї дати суд хоче почути відповіді захисту на задані прокуратурою питання і реакцію на вимоги щодо додаткових розслідувань. Також за час перерви суд вирішить, яким чином продовжити розгляд справи, передає "Сьогодні".

Під час засідання 10 червня прокурор Тейс Бергер закликав суд прийняти рішення з питання розгляду справи по суті.

"Родичі мають отримати конкретну перспективу. Для родичів визначеність з ходом процесу важлива не лише з точки зору підготовки до реалізації свого права, а й через емоційну напругу, яку вони відчувають у зв'язку з переносами і невизначеністю", – зазначив прокурор.

Крім того, Бергер запропонував суду розглянути варіант з розглядом справи по суті в жовтні-листопаді стосовно всіх чотирьох обвинувачених.

Як уже повідомлялося, під час слухань звинувачення надало докази безпосередньої причетності Росії до війни на Донбасі і підтримки Кремлем бойовиків.

Другие новости