ПоддержатьУкраїнська

Справа Скосаря може стати прецедентом для викорінення політичної корупції – адвокат

StopCor
StopCor

StopCor

Справа Скосаря може стати прецедентом для викорінення політичної корупції – адвокат

Справа Скосаря: чи буде поновлено провадження? Експерти наголошують на надзвичайній соціальній важливості таких розслідувань саме зараз, адже в іншому випадку не можна говорити про зміни у владі.

«Я вважаю, що така ситуація, як пропонування хабаря за якісь політичні дії чи бездіяльність, за місця в партійному списку… взагалі цей прецедент, ці дії та факти мають бути викоренені з нашої історії», – зазначає адвокат Віталій Кулаков.

https://www.youtube.com/watch?v=4DN8mPLsbSY&t=40s

Юрист наголошує: наразі в Україні відсутні прецеденти притягнення до відповідальності будь-кого з політиків за подібні дії. Проте саме нова влада, яка пропагує повне перезавантаження політичної свідомості, декларує те, що кожен, хто вчинив злочин, чи з чинних можновладців, чи з їхніх попередників, має бути покараний.

 Прецеденти притягнення політиків до відповідальності за хабар поки відсутні - адвокат

Отже, наразі чекаємо реакції від НАБУ та від нових парламентарів – чи не стане історія Ігоря Скосаря таким прецедентом, завдяки якому насправді вже ніколи і ні в кого не виникне бажання купувати собі місця у найважливішій інституції демократичної України.

Другие новости