ПоддержатьУкраїнська

Свідок чи підозрювана? Адвокат Гонтаревої забрехався в коментарі журналістам

StopCor
StopCor

StopCor

Свідок чи підозрювана? Адвокат Гонтаревої забрехався в коментарі журналістам

Проведені ДБР обшуки у квартирі ексочільниці НБУ Валерії Гонтаревої були недоречними, оскільки там вже 18 років як ніхто не жив. Натомість правоохоронців чекали у спаленому вночі будинку. Таку заяву зробив її адвокат Андрій Федур у коментарі журналістам.

 Адвокат Гонтаревої Андрій Федур Фото: СтопКор

"Обшуки у квартирі, в якій 18 років ніхто не жив – не інакше як спроба тиску. Там не було сенсу робити обшук. А там, де ми на нього чекали – тут будинок спалили. У ньому проживала сім'я Валерії Гонтаревої й будинок ніхто не збирався продавати", – сказав він.

Зазначимо, що задля проведення обшуку щодо людини має бути відкрите кримінальне провадження або ж в неї змінюється статус і їй пред'являють підозру.

Зі свого боку адвокат заявив, що ексочільницю НБУ викликали на допит як свідка, а також, що він звернувся у ДБР та ГПУ й повідомив про те, де наразі перебуває ексочільниця НБУ, передає кореспондент "СтопКору".

"Як адвокату мені відомо, що Гонтарєву викликали на допит у ДБР як свідка. Я зустрічався зі слідчим та офіційно повідомив, де проживає Гонтарева, а проживає вона понад рік у Лондоні й наразі перебуває в лікарні. З чуток мені відомо, що нібито є якесь кримінальне провадження в ГПУ. Я до них звернувся та теж повідомив про місцеперебування пані Валерії. Ніякої відповіді не отримав", – наголосив адвокат.

Другие новости