ПоддержатьУкраїнська

Церква України вступилася за експрезидента Порошенка

StopCor
StopCor

StopCor

Церква України вступилася за експрезидента Порошенка

ПЦУ закликала провести об'єктивне розслідування проти експрезидента Петра Порошенка і не виходити у його справі з "політичної мотивації".

 Фото: Прямий

Про це йдеться у заяві ПЦУ, передає "hromadske".

"На жаль, ми бачимо, що попри намагання проводити реформи, система правосуддя в цілому, окремі її елементи та інституції надалі залишаються серед лідерів суспільної недовіри. Внесення у ведення розслідувань політичної складової та вибірковості завжди лише поглиблюють таку недовіру", — кажуть у церкві.

Також ПЦУ нагадала про ганебну історію переслідувань опозиції в часи Януковича, тому "з минулого слід робити правильні висновки".

Також церква звертає увагу на те, що у ЗМІ, "пов'язаних з країною-агресором", приводиться думка, що обвинувачення проти Порошенка "мають якийсь зв'язок з його роллю, як глави держави, в сприянні церковному об'єднанню, утворенні ПЦУ та в отриманні нею Томосу".

"З огляду на все вищесказане очевидним є, що будь-яка політична мотивація у діяльності правоохоронних органів та порушенні кримінальних справ, зокрема проти п'ятого президента України, — недопустима", — йдеться у повідомленні.

У ПЦУ додали, що така політична мотивація буде небезпечна для громадянського миру в умовах російської агресії.

"Коли країна-агресор радо використовує будь-які конфлікти всередині України на шкоду нашій державі та для досягнення своїх цілей в гібридній війні", — кажуть у помісній церкві.

Нагадаємо, 10 червня Державне бюро розслідувань вручило підозру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Сталося це тоді, коли він прийшов на допит у ДБР.

Натомість представник Офісу генпрокурора, який не представився, хотів вручити підозру. Порошенко та його захисники називають такі діями незаконними, посилаючись на те, що повідомляти про підозру депутату має генеральний прокурор.

В Офісі генпрокурора заявили, що клопотатимуть про взяття Порошенка під варту.

Другие новости