ПоддержатьУкраїнська

У 2017 році українці заплатили за відрядження депутатів 8 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

У 2017 році українці заплатили за відрядження депутатів 8 млн грн

Минулий рік виявився українським депутатам багатим на подорожі. Так, вартість їх відряджень в цілому становила 8 млн грн. Саме у стільки обійшлась українським платникам податків непосильна праця депутатів за кордоном.

Новину передає "Преса України".

У минулому році двері у Європу біли відкриті не лише простим українцям. 93 депутати ВРУ скористались можливістю відправитись у відрядження. За ці поїздки платила держава.

Так, всього у минулому році українські народні обранці налітали на 8 млн грн платників податків. З них 219 тисяч грн пішло на поїздки голови парламенту Андрія Парубія. Він встиг побувати у США, Японії, Польщі, Грузії, Італії, Латвії та Туреччині. Ще 227 тисяч гривень компенсації пішло для першого заступника спікера Ірини Геращенко.

Голова постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв наподорожував на 524 тисячі грн. Заступник фракції БПП Олексій Гончаренко – на 155 тисяч грн.

Сину президента, депутату Олексію Порошенку, компенсували скромні 51,2 тис. грн. Представник фракції БПП відбував відрядження у Бангладеш. Тим часом депутатам з Народного фронту Леонідові Ємцю і Георгію Логвинському компенсували 454 тис. грн і 307 тис. грн, відповідно.

Депутат "Батьківщини" Сергій Власенко та заступник голови фракції Сергій Соболєв отримали  388 тис. грн та 394 тис. грн компенсації. Дорогі відрядження також були у депутата з "Самопомочі" Сергія Кіраля – 366 тис. грн.

Другие новости