ПоддержатьУкраїнська

У «Голосі» запевнили, що на місцевих виборах не збираються займатися «чорнухою»

StopCor
StopCor

StopCor

У «Голосі» запевнили, що на місцевих виборах не збираються займатися «чорнухою»

Керівниця штабу «Голосу» та заступниця голови партії Інна Совсун розповіла, як партія планує підіймати рейтинг партії після складання мандату її засновника Святослава Вакарчука.

 Фото: Незалежний громадський портал

В інтерв'ю "Главкому" Совсун зазначила, що зараз партія працює за двома напрямками.

"Наш основний ресурс – це люди, бо іншого немає. За грошима і впливом ми не наближаємося і ніколи не наблизимося до інших політичних сил. А от людей ми відбирали дуже уважно і прискіпливо і через це, на відміну від інших, не боїмося йти говорити напряму до виборців. Великою мірою кампанія буде побудована на такому прямому спілкуванні – від дверей до дверей, у дворах і так далі, якщо погода буде це дозволяти. В умовах карантину, до речі, це й можна буде робити тільки на вулиці. Другий механізм роботи – через онлайн, де й зосереджена великою мірою наша цільова аудиторія. В умовах карантину це є нашою перевагою, бо в багатьох інших партій не вся аудиторія має доступ до інтернету. Тому ми зараз дуже прицільно працюємо у напрямку «діджитал»-кампанії", – пояснює голова штабу.

Крім того, Совсун розповіла, чи готується їхня партія до агресивної кампанії.

"Ми ж говоримо про різні кампанії у різних місцях. І підходи до кампаній в Харкові і Львові будуть відрізнятися, бо там різні загрози і різні конкуренти, по-різному позиціоновані. Так, ми плануємо на це вказувати, але не збираємося займатися «чорнухою» і вигадувати щось. На відміну від наших опонентів, які дуже хотіли представити нас своїми молодшими братами, а при цьому поширювали «чорнушні» матеріали по соцмережах", – зазначає депутатка.

Як писав "СтопКор" раніше, на посаду міського голови Черкас претендують аж три Бондаренки.

Другие новости