ПоддержатьУкраїнська

У Харкові спрямують майже мільйон гривень на створення вже наявної альтернативної платформи (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові спрямують майже мільйон гривень на створення вже наявної альтернативної платформи (відео)

Харківські чиновники заявили про намір створити платформу з онлайн-ботами, завдяки якій люди могли б звертатись та повідомляти про проблеми в місті. Вартість робіт оцінили у 800 мільйонів гривень. І все б добре, але схожа платформа вже була створена і є у вільному доступі для користування. Про це під час щоденного брифінгу в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» розповів ініціатор та організатор Антикризової платформи Харкова Андрій Спаський.

 Андрій Спаський Фото: скріншот

«Ми буквально минулого тижня запустили антикризову платформу «Центр Харкова – в кожен двір». Нам цю ідею принесли самі харків'яни, адже ми 2 місяці ходили дворами та під'їздами – з'ясовували проблеми. Судячи з побаченого, в Харкові через пару років буде техногенна катастрофа. Всі комунікації старі, вони не замінені, будинки тріщать, підвали повні води. Центр міста – гарний, барвистий, але трохи вийдеш із центру і зайдеш у двір – відразу все стає на свої місця і ти розумієш, що чиновник там не був і навіть не проходив.

Тому нами була створена антикризова платформа – це електронний майданчик, на який кожен харків'янин, кожен наш політичний опонент у тому числі, може звернутися і винести своє питання, яке ми хочемо обговорити, щоб в подальшому винести його на обговорення у міській раді для спрямування коштів із бюджету. Щоб це було відкрито, прозоро і публічно.

Що роблять наші опоненти? Побачивши такий нестандартний підхід до розв'язання проблем, вони моментально почали бігати і метушитися – робити ремонти в під'їздах, які не робилися 15 років, не зачинялися взагалі ніколи, почали латати дірки в дахах тощо.

Але найголовніше – вони виділяють бюджетні гроші, 800 тис. гривень, на створення такого ж майданчика, який ми зробили безкоштовно і запропонували безкоштовно користуватися. Відповідний тендер був вивішений на Prozorro», – розповів він.

Повне відео з брифінгу дивіться тут:

https://youtu.be/62VSTzwMU8s

Другие новости