ПоддержатьУкраїнська

У Кремлі вважають, що США підштовхує Україну до силового вирішення проблеми Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

У Кремлі вважають, що США підштовхує Україну до силового вирішення проблеми Донбасу

У РФ нервово відреагували на заяву військового аташе США в Києві полковника Бріттані Стюарт про спільні дії американських збройних сил і ЗСУ щодо протидії російській агресії на Донбасі. У Москві запевняють, що війна на Донбасі - це "внутрішній конфлікт України".

 Фото: deswal.ru

Міністерство оборони Росії зробило заяву стосовно слів американської військовослужбовиці, передає "Сьогодні".

Російське військове відомство заявило аташе з питань оборони при посольстві США в Москві, що слова Бріттані Стюарт нібито містять брехливі твердження, носять провокаційний характер і навіть підштовхують українську сторону до силового вирішення внутрішнього конфлікту на Донбасі.

До того ж, в Міноборони РФ запевняють, що дана заява суперечить деклараціям Пентагону про безальтернативність врегулювання ситуації в Україні мирними засобами.

Нагадаємо, у середу, 14 жовтня, коли в Україні відзначали День захисника, Стюарт привітала українських військових на сторінці посольства у Facebook і зазначила, що США віддають честь чоловікам і жінкам, які "продовжують самовіддано докладати зусиль до захисту євроатлантичного курсу України, а також її кордонів в умовах безперервної російської агресії". Полковниця подякувала їм за самопожертву і за те, що вони піддаються ризику кожного дня, і запевнила, що США є зараз і будуть надалі непорушним партнером України.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент проведе кілька всенародних опитувань (відео).

Другие новости