ПоддержатьУкраїнська

У МЗС розповіли про тривалість справи збитого літака МАУ під Тегераном

StopCor
StopCor

StopCor

У МЗС розповіли про тривалість справи збитого літака МАУ під Тегераном

Відновлення всіх обставин із визначенням винних у справі про катастрофу українського "Боїнга" авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" може затягнутися на роки.

 Фото: REUTERS

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" повідомив заступник голови МЗС Євген Єнін, передає "ASPI news".

Заступник голови МЗС зазначив, що тільки розслідування всіх фактів катастрофи без суду може зайняти до двох років. А разом з судовим процесом - мінімум п'ять.

За словами Євгена Єніна, в світовій практиці випадків невиконання рішення суду не було.

"Були випадки, коли затягували з виконанням судового рішення, але в підсумку вони всі виконувалися", - повідомив Єнін.

Варто нагадати, що раніше Євген Єнін у телеефірі заявив, що Тегеран до сих пір не визнав своєї міжнародної відповідальності за загибель 176 осіб на борту літака МАУ, збитого ракетою, яку випустили іранські військові. За словами заступника голови МЗС, Тегеран не бажає брати на себе відповідальність за те, що катастрофа сталася тому, що літак збила іранська ракета.

Також повідомлялось, що Україна попросила Міжнародну організацію цивільної авіації (ІКАО) застосувати всі можливі важелі, аби розслідування авіакатастрофи українського літака авіакомпанії МАУ в Ірані було ретельним та ефективним. Також "ASPI news" повідомляло, що в Ірані вже затримали шістьох людей, яких підозрюють у причетності до збиття українського літака в січні над Тегераном.

Другие новости