ПоддержатьУкраїнська

У Польщі попередили про можливий спалах туберкульозу через українських заробітчан

StopCor
StopCor

StopCor

У Польщі попередили про можливий спалах туберкульозу через українських заробітчан

Польські епідеміологи завили, що в країні підвищився ризик спалаху туберкульозу. За їх словами, одна з причин цього – українські заробітчани.

Новину повідомляють польські ЗМІ.

Польська гуманітарна група випустила нову доповідь, у якій зазначено про ризики, які несуть українські заробітчани громадянам Польщі. Лікарі припустили, що в країні може спалахнути епідемія туберкульозу.

За словами голови Головної санітарної інспекції Марека Пособкевіча, українські заробітчани можуть стати причиною спалаху епідемії, однак існують й інші фактори, які можуть вплинути на поширення інфекційного захворювання.

Пособкевіч наголосив, що поки немає потреби проводити перевірку серед українських громадян, які прибувають до країни на заробітки.

"Ситуація щодо українців не така вже й страшна, щоб закривати кордони та досліджувати людей при в'їзді в країну", – прокоментував він.

Тим не менше він закликав проводити інформаційні кампанії для туристів, які прибувають зі східного кордону, про небезпеку туберкульозу.

"Українці, що працюють в Польщі, часто говорять по-польськи дуже добре, дивляться наше телебачення, слухають наше радіо, знають і пристосовуються до нашого способу життя і будуть жити разом в нашому суспільстві", – підсумував він.

Як повідомлялось раніше, екс-президент Польщі Олександр Квасневський заявив, що українці розвивають економіку його країни, в той час як поляки трудяться у Великій Британії, Ірландії та Франції.

Другие новости