ПоддержатьУкраїнська

У разі прийняття "антиколомойського" закону - деякі депутати його оскаржуватимуть

StopCor
StopCor

StopCor

У разі прийняття 'антиколомойського' закону - деякі депутати його оскаржуватимуть

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що окремі народні депутати планують оскаржити «антиколомойський» закон в Конституційному суді. 

За словами Разумкова, оскаржити законопроєкт в разі його прийняття в другому читанні планують депутати «не від монобільшості».

"Вже є заяви наших колег з інших політичних фракцій і груп не монобільшості про те, що вони будуть звертатися до Конституційного суду, якщо цей закон буде прийнятий. Це їх право. Все в рамках закону", - заявив політик в інтерв'ю виданню РБК-Україна.

Політик додав, що у нього теж «Є питання» до законопроекту про банках. При цьому Разумков підкреслив, що говорити про конституційність чи неконституційність цього законопроекту ще рано. За його словами, для цього потрібно подивитися на таблицю поправок, яка буде запропонована до прийняття законопроекту.

Нагадаємо, що за словами голови комітету з питань фінансів Данила Гетманцева, парламент може прийняти «антиколомойський» законопроєкт протягом одного-двох тижнів.

Ухвалення «антиколомойського» законопроєкту є головною умовою отримання Україною нової програми МВФ. Якщо законопроєкт буде ухвалено, Україна може розраховувати на перші $2 млрд траншу від Міжнародного валютного фонду вже в кінці травня.

Другие новости