ПоддержатьУкраїнська

У Славському через тиск голови ОТГ Володимира Беги кандидату в нардепи відмовили в реєстрації

StopCor
StopCor

StopCor

У Славському через тиск голови ОТГ Володимира Беги кандидату в нардепи відмовили в реєстрації

Маніпуляції, захмарні обіцянки і брудні технології: як на Львівщині «купують» виборців? Аби перевірити прозорість підготовки до перегонів у Львівській області, команда «СтопКору» в рамках проєкту «Стоп політичній корупції» минулого тижня провела моніторинг у Славській ОТГ. Докладніше про це – у сюжеті Наталі Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=ESuGccTQLUs

Наша знімальна група також провела опитування про проблеми у регіоні, адже період напередодні виборів – хороший час, аби звернути на них увагу як влади, так і кандидатів. Однак, за твердженням місцевих жителів, надважливими речами очільник тутешньої ОТГ переймається не дуже.

«Усі бачать: коли треба – до виборів обіцяють багато, а після виборів – нуль. Люди вже нікому не вірять», – розповідають місцеві.

Минулого тижня команда «СтопКору» відвідала засідання тервиборчкому у Славському, але такому візиту голова комісії чомусь не зраділа.

Через відверто хамську поведінку пані Оксани та членів комісії обурена громада зібралася під стінами Народного дому з погрозами підпалити будівлю, аби припинити свавілля комісії, яка відмовлялася реєструвати кандидата від політичної партії «Громадянська позиція» на місцевих виборах.

 ТВК відмовилась реєструвати кандидата від ''Громадянської позиції'' Фото: СтопКор

За словами лідера політичної сили Михайла Кінаша, ТВК бракує одного документа. При цьому інших кандидатів від партії, а їх понад 100, з аналогічним пакетом документів зареєстрували без проблем.

У таких діях пан Кінаш вбачає політичний тиск з боку чинної влади на чолі з одіозним Володимиром Бегою.

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах