ПоддержатьУкраїнська

Україна уклала другий контракт на постачання партії "Javelin" (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Україна уклала другий контракт на постачання партії 'Javelin' (відео)

Міністерство оборони України уклало контракти з урядом США на постачання другої партії протитанкових ракетних комплексів "Javelin".

"Ми також замовляємо аналогічні ракетні комплекси нашого національного виробника. Маємо декілька станцій артилерійської розвідки, близько 100 броньованих автомобілів різного типу і бронемашин, декілька літаків. Говорячи декілька, я маю на увазі ресурс IV кварталу. Ми продовжуємо рухатися у напрямку забезпечення військ станціями радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки", — зазначив Анатолій Петренко, повідомляє пресслужба міністерства.

За його словами, в цьому році міністерство реалізувало три контракти. Зокрема, два контракти з урядом США за програмою іноземних військових продажів, а також один контракт з агентством НАТО з підтримки і постачання.

У посольстві України відзначили, що це перший масштабний контракт прямих закупівель озброєнь між Україною і США: "Україна уклала контракт на придбання партії ПТРК "Javelin" з США завдяки закупівлям, здійсненим безпосередньо міноборони України за програмою Пентагону "Міжнародні військові продажі"(Foreign Military Sales, FMS )".

У відомстві підкреслили, що для України це величезний крок вперед, адже стара система забороняла міноборони безпосередньо купувати озброєння і техніку в іноземних держав.

Також Петренко додав, що в війська в 2019 році надійшла значна кількість різних типів озброєння і військової техніки, які є новими. Зокрема, тепер на озброєнні є безпілотний літальний апарат оперативного радіусу дії, який може застосовуватися в ударному варіанті; автоматизований комплекс управління артилерією; радіолокаційна станція для здійснення контрбатарейної боротьби.

https://youtu.be/881XJzg-M-M

Другие новости

Компания депутатов из Тернополя нечестно победила на тендере и получила почти 1 млн грн, — прокуратура

Компания депутатов из Тернополя нечестно победила на тендере и получила почти 1 млн грн, — прокуратура

Предоставление телевизионных услуг в Тернополе превратилось в предмет судебного разбирательства после обвинения в сговоре компании, связанной с городским депутатом