ПоддержатьУкраїнська

Українська влада не цікавиться проблемами зміни клімату, — експертка

StopCor
StopCor

StopCor

Українська влада не цікавиться проблемами зміни клімату, — експертка

Координаторка з питань кліматичної політики Центру екологічних ініціатив “Екодія” Євгенія Засядько розповіла, що бачить стагнацію в діях влади у розв'язанні екологічних проблем. За її словами, влада рухається в повністю протилежному напрямку.

 Фото: СтопКор

Про це вона заявила в ексклюзивному інтерв'ю “СтопКору”.

“Я бачу стагнацію. До 2020 року в Україні був зелений тариф, який стимулював розвиток зеленої енергетики, але з 2020 року скоротили цей тариф, і я не знаю, чим це все закінчиться. Але це негативно впливає на нас з точки зору інвестора, яким обіцяли одне, а потім вирішилося, що це багато і тепер там пробують щось змінити”, - сказала Засядько.

Також вона додала, що це стосується не лише зеленої енергетики.

“Політика має бути стабільною та підтримувати подібні ініціативи не тільки в одній сфері, а, можливо, розвиток якогось малого фермерства, стимулювати підприємства бути більш екологічними тощо”, - додала вона.

https://youtu.be/sy6vc3dxsYo

За її словами, у бюджет-2021 не заклали гроші на фонд енергоефективності, який якраз стимулював людей утеплювати свої будівлі. Також не заклали грошей на природоохоронні заходи, що також негативно впливає на розвиток цієї сфери та показує, що влада рухається в іншому напрямку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці під стінами Верховної Ради сотні людей вимагали від народних депутатів переглянути законопроєкт №3658, який передбачає зниження процентної ставки на купівлю «зеленої» енергії.

Другие новости