ПоддержатьУкраїнська

"Умови України – виведення всіх російських військ, із Криму й ОРДЛО теж", – Арестович

Мария Цихоцкая
Мария Цихоцкая

Редактор ленты новостей

'Умови України – виведення всіх російських військ, із Криму й ОРДЛО теж', – Арестович

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що умови України на переговорах з Росією – припинення вогню та виведення всіх російських військ із території України.

 Підготовка до переговорів Фото:Белта

Про це заявив Арестович в ефірі "Настоящего времени".

Як зазначає він, відповідно до міжнародних конвенцій, зокрема Віденської конвенції про дипломатичні зносини, "хід переговорів не висвітлюється до того, як сторони не висловлять спільне комюніке".

"Давайте не порушуватимемо. Позиція наша приблизно зрозуміла: жодних умов та ультиматумів", – наголосив він.

Арестович дав пояснення, що в перший раз Київ відмовився від переговорів, адже представники РФ хотіли зайти "збоку": ви там капітулюйте, а потім ми з вами розмовлятимемо".

"Ми посміялися від душі в офісі і вперше відмовили в переговорах. Коли вони вдруге попросили, а сам факт того, що вони просять першими нас про переговори, багато про що говорить, на мій погляд, і пообіцяли зняти попередні умови, ми на це погодилися", – поділився радник голови ОП.

Він зауважив, що умови української сторони – припинення вогню та виведення всіх російських військ.

Ведуча уточнила, чи мова йде про Донбас, Арестович відповів: "Про Донбас і Крим. Усіх військ з території України. Все одно поховають усіх, тому краще піти добровільно. Ви не уявляєте, що тут діється. У нас понад 100 тисяч резервістів за добу стали до строю".

Арестович також зазначив, що не може назвати це переговорами,а,швидше консультацією.

"До переговорів ще рано. Я думаю, що це перша проба пера. Але сподіватимемося, що розсудливість переможе, бо те, що тут коїться... Не так шкода Україну, як російську армію. Ви не уявляєте, що тут відбувається з нею", – наголосив Арестович.

Нагадаємо:

Другие новости