ПоддержатьУкраїнська

В ЄС створили спецкомісію для боротьби з неправдивими російськими новинами

StopCor
StopCor

StopCor

В ЄС створили спецкомісію для боротьби з неправдивими російськими новинами

Євросоюз створив спеціальну комісію для боротьби з неправдивими новинами та російською пропагандою у ЗМІ, яка розпочала свою роботу 15 січня.

За словами єврокомісара з питань цифрової економіки та керівника цієї комісії Марії Габріель, результати роботи групи експертів будуть презентовані в березні, а до 23 лютого громадяни країн ЄС можуть також надсилати у Брюссель свої пропозиції щодо її діяльності, повідомляє El Pais.

"Фахівці оцінять, яка відповідальність за поширення брехливої інформації в чотирьох сферах: державна влада, інтернет-платформи, ЗМІ та суспільство", – зауважує видання.

Габрієль також додала, що її команда розробить не лише механізми із розпізнавання фальшивих даних, а й обмеження щодо їхнього поширення.

Робоча група складається із 40 експертів: журналістів, вчених і фахівців із комунікацій з Європи та США. В її склад також входять представники таких інтернет-компаній, як Twitter, Facebook і Google.

Зауважимо, ФБР створило спеціальне бюро, яке попереджатиме про спроби Росії та інших країн втрутитися в майбутні вибори у США за допомогою кампаній з дезінформації.

Другие новости