ПоддержатьУкраїнська

"В кампанії кандидатки на посаду мера своя команда з креативу і своє бачення" – Євгенія Кулеба про польоти Верещук

StopCor
StopCor

StopCor

'В кампанії кандидатки на посаду мера своя команда з креативу і своє бачення' – Євгенія Кулеба про польоти Верещук

Перша в списку «Слуги народу» на виборах до Київради, дружина міністра закордонних справ України Євгенія Кулеба розповіла про координацію дій з кандидаткою в мери столиці від цієї партії Іриною Верещук.

 Фото: Liga.net

В інтерв’ю "Главкому" Кулеба зазначила, що нардеп Микола Тищенко, який керує київським штабом, виборами до Київради та кандидатка в мери Ірина Верещук узгоджують свої виборчі кампанії.

"Абсолютно точно ми співпрацюємо разом з Іриною та координуємо свою роботу. Звичайно, вона теж зустрічалася з командою кандидатів у депутати Київради, тобто це синхронізований процес", – пояснює Кулеба.

Також, Кулеба прокоментувала політ з парасолькою та відео в TikTok кандидатки в мери Ірини Верещук, яка сама вирішує та реалізує ідеї щодо виборчої кампанії.

"Цей політ відбувся ще до того, як я потрапила до команди. В кампанії кандидатки на посаду мера своя команда з креативу і своє бачення", – наголосила політикиня.

Крім того, Євгенія Кулеба зазначає, що не має багато часу для спілкування щодо виборчої кампанії з керівником штабу до Київради Миколою Тищенко.

"У мене не було змоги багато часу проводити з паном Тищенком і розпитувати його, як він веде кампанію. У мене зараз є свої робочі завдання, я працюю з командою… Ми, звичайно, зустрічаємося, говоримо, але це, скоріше, питання загального характеру, наші основні меседжі", – каже Кулеба.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Одесі зняли з виборів кандидатів-клонів.

Другие новости