ПоддержатьУкраїнська

В Мінкульті розповіли про багатомільйоні збитки України в туризмі

StopCor
StopCor

StopCor

В Мінкульті розповіли про багатомільйоні збитки України в туризмі

Втрати туристичної галузі України від коронавірусу перевищать $1,5 млрд. Таку оцінку наводить Міністерство культури і інформаційної політики

"Завданням держави є захистити туристичні компанії від масових банкрутств і дозволити стабілізувати їх роботу за рахунок звільнення від оподаткування", — заявила т.в.о. міністра культури Світлана Фоменко.

Повідомляється, що міністерство і профільний комітет Верховної Ради розробили і зареєстрували законопроект № 3377, який передбачає звільнення операцій з надання туристичних послуг від сплати податку на додану вартість, податку на прибуток та ЄСВ, земельного податку та податку на нежитлову нерухомість, скасування туристичного збору до кінця 2020 року, податкові пільги на оплату оренди на землю державної та комунальної власності.

У Міністерстві припускають, що в разі, якщо частина орієнтованих на туризм країн не відкриє до осені свої кордони, то українці скористаються пропозиціями внутрішнього туризму. При цьому однією з головних поведінкових змін туристів стане соціальне дистанціювання, що змусить міняти формат їх обслуговування, пише "НВ".

Другие новости