ПоддержатьУкраїнська

В Одесі здійснив аварійну посадку американський літак C-130 Hercules

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі здійснив аварійну посадку американський літак C-130 Hercules

В одеському аеропорту здійснив аварійну посадку військово-транспортний літак ВПС США C-130 Hercules. Про це повідомляє місцеве видання "Думська".

 Фото: Сергій Смоленцев/Думська

Борт вилетів до Одеси з американської бази Рамштайн, яка розташована в Німеччині. У польоті у літака відмовив один з чотирьох двигунів.

Також наголошується, що цей літак брав участь в урочистостях з нагоди 75-річчя висадки союзників у Нормандії. Інсценування вторгнення, що пройшло 6 липня 2019 року, зібрала всіх глав держав антигітлерівської коаліції, крім Володимира Путіна.

Тоді на машину завдали так звані "смуги вторгнення" - білі широкі лінії на хвості фюзеляжу і бортовий знак одного з Дугласом C-47, який викидав парашутистів на французьку землю, передає "Українські Новини".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Луганщині триває масштабна пожежа.

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"