ПоддержатьУкраїнська

В Україні хочуть використати хорватську модель для реінтеграції Донбасу 

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні хочуть використати хорватську модель для реінтеграції Донбасу 

Пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомила, що Україна та Хорватія обговорили ситуацію на Донбасі. Хорватська модель може стати основною для реінтеграції Донбасу.

 Фото: Цензор.НЕТ

Про це пише РБК-Україна.

Міністр тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков провів зустріч з Йошко Моричем - заступником міністра внутрішній справ Хорватії 1991-2000 років, заступником голови Національного комітету з реалізації програми встановлення довіри, прискореного повернення та нормалізації життя в постраждалих від війни районах Республіки Хорватія у 1998 році.

Також він провів зустріч з іншими авторами та організаторами державної політики мирної реінтеграції окупованих територій Хорватії.

Хорватські політики назвали ключові складові безпечної реінтеграції: демілітарізація і безпека, запровадження перехідного періоду, забезпечення поновлення майнових прав, соціально-гуманітарна політика, примирення між населенням.

"В рамках спілкування українська і хорватська делегації дійшли висновку, що хорватський досвід безпечної реінтеграції може стати базою для української, проте модель такої реінтеграції в України має бути своя",- йдеться у релізі.

Хорватська сторона вважає необхідним прийняти закон про амністію. За словами хорватських політиків, всі, хто вчиняв воєнні злочини, мають бути притягнуті до відповідальності.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Зеленський заявив, що Росія хоче повернути Радянський Союз.

Другие новости