ПоддержатьУкраїнська

В Уряді назвали приблизну дату локдауну

StopCor
StopCor

StopCor

В Уряді назвали приблизну дату локдауну

Прийняти рішення по локдауну Кабінет міністрів України планує вже в середині грудня. Про це повідомляє "Перший Діловий телеканал".

 Фото: Укрінформ

"Уряд не дав чіткої відповіді, буде повний карантин чи ні, вони очікують даних по захворюваності, і будуть приймати рішення в середині грудня. Але, швидше за все, це буде з 20 грудня, про це дуже обережно сказав прем'єр-міністр … Але сьогодні більш-менш зрозуміло, що це не буде на найближчому тижні. Якщо ситуація буде песимістичною, то це буде з 20 грудня", – говорять в уряді.

Відомо, що на днях відбулася нарада керівництва парламенту, уряду і лідерів політичних фракцій. На нараді дискусія стосувалася чотирьох питань: законопроектів про електронну звітність СПД, про електронне декларування, доопрацюванні проекту держбюджету-2021 і закону про підтримку бізнесу в період карантину.

Нагадаємо, що Мер Києва Віталій Кличко повідомив про те, що при введенні локдауну зробить все можливе, щоб транспорт в столиці не зупинявся. Це дуже важливо для людей, які працюють – мати можливість доїхати на роботу і додому.

У столиці працює дуже багато людей – киян і приїжджих, жителів міст-супутників столиці. При цьому з досвіду весняного локдаун вже видно, що зупинити таке велике місто повністю неможливо.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зафіксовано майже 13 тисяч нових випадків COVID-19.

Другие новости