ПоддержатьУкраїнська

"Венедіктова є особою, яка допомагає відбутись реваншу всередині країни", – ветеран АТО

StopCor
StopCor

StopCor

'Венедіктова є особою, яка допомагає відбутись реваншу всередині країни', – ветеран АТО

Заява виконувачки обов'язків голови ДБР Венедіктової про скасування амністії учасникам Майдану у 2014 році є складовою проросійського реваншу.

Про це в ефірі "Прямого" сказав ветеран АТО, громадський діяч Олександр Погребиський.

"Заява Венедіктової є абсолютно реваншистською. Ми бачимо очільниками правоохоронних органів реваншистів, які після Революції Гідності роблять все, щоб відбувся реванш проросійських сил. І все це відбувається в ключі проросійського наративу. Це одна з цеглинок будівлі реваншу, яку зараз будують всередині країни.

Венедіктову зовсім не турбує, що пан Бабіков (перший заступник голови ДБР - ред.) є адвокатом Януковича. Це, бачите, не заважає справедливому розслідуванню справ Майдану. А закон, який звільняє від відповідальності тих, хто постраждав на Майдані - він заважає. Це дуже характерний момент, який свідчить про те, що Венедіктова є особою, яка допомагає відбутись реваншу всередині країни" - сказав ветеран АТО.

https://youtu.be/X40A7KWMm0o

Нагадаємо, виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова виступила за скасування закону про амністію учасникам Революції Гідності.

20 лютого, у річницю масових розстрілів мітингувальників на Майдані у 2020 році, п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко наголосив, що Україна має пам'ятати, яку високу ціну заплачено за перемогу Революції Гідності.

Другие новости