ПоддержатьУкраїнська

Вибори США: у Джорджії під час перерахунку голосів знайшли 2600 “загублених” голосів

StopCor
StopCor

StopCor

Вибори США: у Джорджії під час перерахунку голосів знайшли 2600 “загублених” голосів

У штаті Джорджія під час перерахунку голосів виборів президента США знайшли 2600 “загублених” голосів, але серед них також лідирує Байден.

 Фото: Mario Tama/Getty Images

Про це пише Європейська правда з посиланням на Fox News.

У графстві Флойд під час перерахунку з’ясувалося, що більше 2600 голосів не були пораховані. Як пояснив держсекретар штату Бред Раффенспергер, відповідальні особи забули завантажити ці дані з карти пам’яті в автоматі, що здійснює сканування бюлетенів.

Знайдені голоси ніяк не змінюють співвідношення між кандидатами. Розрив у Джорджії між Трампом і Байденом складає близько 14 000 голосів. В офісі Раффенспергера повідомили, що знайдені 2600 голосів додали Дональду Трампу 800, і Джо Байден все одно залишається попереду.

Відтоді це - поки найсуттєвіша виявлена проблема. Інші графства поки не знаходили непорахованих бюлетенів, а цифри майже повторюють перший результат підрахунку, розповів Раффенспергер. Головного відповідального графства Флойд у зв’язку з інцидентом закликають піти у відставку.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Трамп хотів напасти на ядерні об'єкти Ірану.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты