ПоддержатьУкраїнська

“Я беру цю справу під особистий контроль” – Тимошенко пообіцяла селянам повернути гроші за молоко, яке в них украв депутат Гордійчук

StopCor
StopCor

StopCor

“Я беру цю справу під особистий контроль” – Тимошенко пообіцяла селянам повернути гроші за молоко, яке в них украв депутат Гордійчук

У понеділок, 22 жовтня мешканці села Лютівка, що на Хмельниччині звернулись до Голови депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” Юлії Тимошенко з проханням допомогти їм повернути їх гроші, які у них фактично відібрав депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук.

 Фото: Юлія Тимошенко

Тимошенко привселюдно заявила, що бере це питання під особистий контроль та примусить злочинців повернути вкрадене у селян.

“Нам прийшла вся ця інформація про те, що вони ще не повернули людям гроші за молоко. Ми вивчили всі дані, дізналися в кого ці кошти. Ми будемо їх примушувати повернути вам все. Я взяла це питання під контроль і пообіцяла публічно зайнятися ним”, – сказала вона.

Активісти “СтопКору” зафіксували цю обіцянку на камеру і в подальшому планують стежити за тим, щоб її було виконано.

Нагадаємо, влітку цього року журналісти викрили факти, що стосуються сумнівної діяльності Першого аграрного кооперативу та його очільника – депутата Гордійчука. У селі Лотівка кооператив, завищивши ціну, витіснив всіх конкурентів. Селяни покірно віддавали молоко в обмін на обіцянки, але їх, як то кажуть, просто розвели. Останні виплати датуються лютим цього року, а суми заборгованності сягають відмітки у 30 тисяч гривень з однієї родини.

Детальніше читайте в матеріалі: "Депутат, бізнесмен чи аферист – Гордійчук та його кооператив "видоїли" ціле село".

Другие новости