ПоддержатьУкраїнська

З боку влади здійснюється свідомий тиск на нові політичні сили, – Клітіна

StopCor
StopCor

StopCor

З боку влади здійснюється свідомий тиск на нові політичні сили, – Клітіна

Колишня заступниця міністра інфраструктури України Олександра Клітіна заявила, що з боку чинної влади здійснюється свідомий тиск на нові політичні сили, щоб позбавитися конкуренції на виборах.

 Фото: СтопКор

Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв'ю “СтопКору”.

Дискримінація всіх незалежних партій існує і я бачу це на власні очі. Чому відбувається? Ну, мені здається, що це просто хочу “на старті” все обламати, тому що Зеленському буде складніше конкурувати з новими силами, ніж з тими, що є”, - сказала Клітіна.

https://youtu.be/0WFFw89Q7vw

Також вона додала, що подібна практика використовувалась при владі Януковича. 

“З боку влади це відбувається свідомо і вони адміністративно тиснуть, подібне було при Януковичі. Зеленський, можливо, хоч і є лідером серед тих сил, які є зараз, але чи буде він лідером, якщо дійсно нова та прогресивна сила прийде на політичну арену? Чи зможе “Слуга народу” конкурувати? Я дуже сумніваюся. Місцеві вибори – це плацдарм для нових партій, щоб потім була можливість піти на парламентські вибори, і саме через це їх дискримінують, щоб зачистити собі “поле” до наступних виборів, щоб нові сили просто не створювали конкуренцію”, - закінчила вона.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Зеленський анонсував всеукраїнське опитування на місцевих виборах 25 жовтня.

Другие новости