ПоддержатьУкраїнська

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

StopCor
StopCor

StopCor

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

Народний депутат Андрій Денисенко, за даними з офіційного сайту Верховної Ради, вартував бюджету майже мільйон гривень. При цьому Андрій Сергійович, згідно з тією ж інформацією, не дуже себе обтяжував – за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи, відвідав усього 12% пленарних засідань. 

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

Щодо роботи у комітеті – а йдеться про Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя – то ситуація ще гірша. З 70 засідань Денисенко вшанував своєю присутністю усього 6, тобто понад 90% просто проігнорував.

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

І уся ця лінива, ну ж бо як її ще назвати, законотворчість обійшлась українським платникам податків у 313 566 грн у 2015, 373 928 грн у 2016 та 220 928 гривень у 2017 році. З них на проживання у столичному готелі «Київ» державою у 2015-2016 роках витрачено 239 660 гривень.

Чим же займається політик у столиці, якщо так вперто ігнорує основне місце роботи? Виявилось, що, окрім мрій про «розіп’ятого Борю у трусиках» – організацією проплачених мітингів та інших заходів, спрямованих проти чинної влади Дніпра.

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

Детальніше про це у матеріалах, в яких «СтопКор» досліджував листування нардепа з пранкером, який видавав себе за іншу одіозну дніпропетровську постать – Дмитра Погребова.

Частина перша : “Розіп’яти Борю в трусиках” – у мережу виклали приватне листування нардепа Денисенка

Частина друга: фейки для Банкової та “злив” інформації у БЮТ

Частина третя: «Своїм все, ворогам закон» – як політики «відмазують» відвертий кримінал

Зазначимо, що крізь усе це листування червоною стрічкою проходить так звана «битва за Дніпро», вірніше, за контроль над ресурсами чи не найбагатшого міста сходу України, у якому в пана Денисенка є свої досить конкретні інтереси.

Насамперед, йдеться про так званий «Парк Ракет», розташований у самому центрі міста-мільйонника. Корупційні схеми навколо цього ласого шматочка досліджували журналісти «СтопКору». Музейний комплекс, який розташований у самісінькому серці міста, народний депутат намагався вивести з комунальної власності за допомогою кишенькової громадської організації.

Нагадаємо, цей об’єкт мав стати одним із головних символів міста. Натомість попередня влада, витративши на будівництво музею 14 мільйонів гривень, використовувала його приміщення для різних акцій Антимайдану у Дніпрі. Проте після урочистого відкриття музей так і не запрацював.

Декількома рішеннями облради музейний комплекс передали від одного КП до іншого, а згодом взагалі здали в оренду громадській організації на умовах «реконструкції з влаштуваннями невід'ємних поліпшень будівлі». А це, згідно із законодавством, надає орендарю першочергове право приватизації майна – навіть без аукціону!

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

Хто ж насправді стоїть за цією схемою? Керівником ЦСТ «ІнфоПростір» є Станіслав Білодідоненко, ім'я якого пов'язують з народним депутатом Андрієм Денисенком. До речі, за цікавим збігом обставин мажоритарний округ цього народного обранця знаходиться саме поблизу «Парку ракет». Але відповідати на запитання журналістів про зв'язок з останнім пан Андрій чомусь не захотів, ба більше – він просто втік від знімальної групи. До речі, вже не вперше.

https://youtu.be/4VoQqu_J-2s

Як бачимо, не забажав Денисенко й коментувати свою зацікавленість у справах Аульської хлоропереливної станції. Між іншим, ситуація навколо цього стратегічно важливого та вкрай небезпечного підприємства є кричущою. Та нещодавно ледь не призвела до катастрофи – під загрозою лишитися без питної води опинився весь схід та частково південь України.

Нагадаємо, сюжет під назвою "Корупційний хлор"  про передачу стратегічно важливого підприємства з виробництва рідкого хлору з комунальної власності в управління приватної компанії вийшов в ефір 9 червня 2018 року.

Знімальна група "СтопКору" дослідила історію підприємства, від якого залежить наявність питної води у багатьох регіонах України – рідкий хлор виробництва АХС постачається для знезараження води на Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Запорізьку, Житомирську та інші області – та з'ясувала обставини його передачі з комунальної власності до приватних рук. Цікавий збіг – саме після виходу цього сюжету розпочалась атака на інтернет-ресурси "Стоп Корупції". А у ході розслідування знов пролунало прізвище Денисенко.

На робочому місці, як бачимо, відповідати на питання журналістів депутат відмовився. Тому журналісти та активісти спробували поспілкуватися з публічною особою за місцем проживання. Проте знайти народного обранця виявилось неможливо – ані у готельному номері, ані за адресою, яка вказана у декларації як єдине місце проживання.

https://youtu.be/_2azcfwiTUI

Тож журналістам не залишилось нічого іншого, як просити МВС розшукати невловимого депутата.

За бездіяльність нардепа Денисенка українці вже заплатили мільйон гривень

Другие новости