ПоддержатьУкраїнська

Заробітна плата лікаря повинна починатися з 20-25 тисяч гривень, - Степанов

StopCor
StopCor

StopCor

Заробітна плата лікаря повинна починатися з 20-25 тисяч гривень, - Степанов

Міністр охорони здоров'я під час свого брифінгу заявив, що зарплата лікаря, який тільки прийшов з інтернатури, повинна починатися з 20-25 тисяч гривень. Також він додав, що заробітна плата в сфері охорони здоров'я майже на 30% нижче, ніж середня заробітна плата по країні.

 Фото: УП

Про це повідомляє Українська Правда.

"Це дуже важко зробити одномоментно, але, я вважаю, що починаючи з 1 січня заробітна плата повинна радикально збільшитися. 

Не може бути так, що заробітна плата в сфері охорони здоров'я майже на 30% нижче, ніж середня заробітна плата по країні", – заявив міністр. 

"Щойно закінчилося засідання бюджетного комітету, на ньому відповідно до законодавства ми повинні були погодити виділення коштів на підвищення заробітної плати медичним працівникам.

За ініціативою МОЗ та президента були виділені кошти на здійснення доплат лікарям, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, починаючи з першого вересня і до кінця року", – розповів глава міністерства. 

Міністр зазначив, що це перший крок, який був зроблений у напрямку збільшення виплат медпрацівникам. 

"В майбутньому медичні працівники повинні отримувати конкурентну заробітну плату.

Це важливо, тому що кількість людей, які виїжджають за кордон з медичною спеціальністю, щороку збільшується. 

Хоч нагадати, що наразі багато лікарів у нас пенсійного віку, а молодь не готова погоджуватися з тими неприпустимими заробітніми платами", – пояснив Степанов.

Другие новости