ПоддержатьУкраїнська

«Зеленський прибирає конкурентів»: У приймальні кандидата у мери Одеси Скорика — обшуки

StopCor
StopCor

StopCor

«Зеленський прибирає конкурентів»: У приймальні кандидата у мери Одеси Скорика — обшуки

Президент Зеленський прибирає політичних опонентів своїх кандидатів на місцевих виборах в Одесі. Так у приймальні кандидата в мери Миколи Скорика пояснили обшуки у приймальні політика. Слідчі дії проводять детективи НАБУ за участі СБУ. Про це з місця подій повідомляє журналіст «СтопКору» Кирило Вольний.

 У приймальні кандидата в мери Одеси Скорика — обшуки. Фото: СтопКор.

«О 7 ранку у 7 різних місцях у всій Одесі почались обшуки НАБУ і СБУ. Слідчі дії проводять у кількох кандидатів до міської ради та на посаду мера Одеси. Так, біля громадської приймальні кандидата на посаду міського голови Миколи Скорика — близько 100 молодиків, які приїхали з Києва. А всередині будівлі НАБУ та СБУ проводять обшук. Будівля повністю заблокована», — передає з місця подій журналіст «СтопКору».

https://www.facebook.com/1602446153357239/posts/2731568277111682/

Знімальна група зустріла біля виходу детективів НАБУ. Жодних коментарів вони не надають, але підтвердили, що тут проводять слідчі дії.

Журналіст звернувся до пресслужби НАБУ. Речниця відомства пообіцяла надати коментар і пояснення.

31 серпня партія «Слуга народу» провела з’їзд, на якому висунула на вибори міського голови Одеси кандидатуру гумориста Олега Філімонова, який раніше вів телепередачі «Джентльмен-шоу», «Камера сміху» та «Філімонов та компанія».

За словами Філімонова, балотуватися на посаду міського голови Одеси йому запропонував особисто Президент Володимир Зеленський.

Зазначимо, що раніше після скарги Центральна виборча комісія скасувала низку постанов щодо реєстрації на місцевих виборах кандидатів-клонів Президента Зеленського, голови виконавчого комітету реформ України Міхеїла Саакашвілі та претендента на посаду мера Одеси Олега Філімонова.

Другие новости