ПоддержатьУкраїнська

Зеленський висловився про відремонтований міст у Дніпрі (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський висловився про відремонтований міст у Дніпрі (відео)

У Дніпрі за останні роки пролунали десятки гучних корупційних скандалів, особливо у сфері державних закупівель. Взяти хоча б сумновідомий міст, який вже отримав статус «золотого» та потрапив навіть у фокус уваги Президента України.

«Міст – те, що я бачив: ми по ньому їхали, його зроблено, але якість ми не можемо зараз підтвердити», – зазначив Володимир Зеленський під час візиту до Дніпра.

https://www.youtube.com/watch?v=hDSQyibNh4k

Нагадаємо трохи про бекграунд «золотої» споруди. У 2016 році міська рада Дніпра за підсумками тендеру уклала договір про капітальний ремонт Нового мосту з компанією «Завод «Майстер-Профі» на суму в понад 177 мільйонів гривень.

Проте фірма-переможець почала затягувати з термінами виконання робіт, а фінансування збільшилося ще на 71 мільйон гривень. Після цього договір з компанією розірвали.

До речі, єдиним конкурентом на цих торгах було підприємство «Укрбудремонттехнологія».

А ось заявки чотирьох інших фірм, пропозиції яких були вигіднішими, а саме «Альтіс-Спецбуд», «Спецбудмонтаж-21», «Будівельна компанія «Адамант» та «Майстер-Буд», відхилили.

 Конкурентів з більш вигідними заявками відхилили

Того ж року департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради уклав договір на ще один капітальний ремонт, а саме Набережної Перемоги. Проте і цей проєкт не став успішним.

До 2017 року від вулиці Космічної до Мерефо-Херсонського моста, а це 4 кілометри, мали б відремонтувати елементи благоустрою. Тобто встановити поливальну систему, влаштувати велодоріжку та озеленити територію.

Щоб на власні очі побачити плоди проведеної роботи, знімальна група «СтопКору» вирушила до Дніпра і перевіряла все узбережжя впродовж трьох днів. Та результати поїздки неабияк дивують.

Другие новости