ПоддержатьУкраїнська

Журналісти відзняли розкішний маєток депутата Дніпропетровської облради Роя – їх побили

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти відзняли розкішний маєток депутата Дніпропетровської облради Роя – їх побили

Причиною зухвалого нападу на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції» в Грушовато-Криничному могли стати кадри, на яких видно розкішний будинок депутата облради Володимира Роя. Про це під час брифінгу у медіацентрі «СтопКор» заявив потерпілий журналіст Артем Поліковський.

 Володимир Рой Ілюстрація: СтопКор

«Коли ми подивилися відео з коптера, ми знайшли те, що вони так сильно приховували. На цю дачу Роя приїхав інший чиновник, з яким він казав, що не має жодних стосунків, окрім робочих в облраді. Тому, якщо хтось захоче проголосувати за цю людину (Рой знову балотується в облраду, ред.), яка ледве поміщається на плакаті, яка дозволяє собі бити журналістів, яка дозволяє відбирати особисті речі, які не стосуються журналістської діяльності – тоді ми залишимось у такій країні, в якій усі змушені боятись», – наголосив він.

 Потерпілий журналіст - Артем Поліковський Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції». «Зелені чоловічки» депутата Дніпропетровської облради та бізнесмена Володимира Роя сильно побили медійників та відібрали в них техніку та особисті речі, які їм досі не повернули.

 Група осіб напала на журналістів на Дніпропетровщині Фото: СтопКор.

В результаті поліція Синельніковського району порушила кримінальне провадження за ст. 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналісті». У свою чергу, юристи проєкту вбачають більш доречною тут ст. 345/1 «Погроза або насильство щодо журналіста». Був поданий відповідний запит на перекваліфікацію справи.

Зазначимо, Рой балотується на аналогічну посаду на виборах-2020.

Повне відео з брифінгу:

https://youtu.be/Cw6MqpKfSzM

Другие новости

Воровство госсредств на восстановлении музея Шевченко: сообщено о подозрении подрядчику

Воровство госсредств на восстановлении музея Шевченко: сообщено о подозрении подрядчику

При выполнении ремонтных работ подрядчик умышленно завысил объемы выполненных работ, указав работы, которые фактически не были выполнены, в результате чего присвоил бюджетные средства в сумме почти 200 тыс. грн