ПоддержатьУкраїнська

Адвокат підозрюваного у справі Гандзюк розповів про місцезнаходження Мангера

StopCor
StopCor

StopCor

Адвокат підозрюваного у справі Гандзюк розповів про місцезнаходження Мангера

Голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації нападу на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк, ввечері 16 червня після засідання суду затримали співробітники СБУ, протримали ніч в ізоляторі, а наразі не випускають із зали засідань Печерського суду. 

"Вчора пана Мангера викрали люди з СБУ. Його відвезли і тримали у якомусь приміщені на Аскольдовому провулку (за цією адресою розташований слідчий ізолятор СБУ – ред.).

Його там ніяк не оформили, відібрали ремінь та хрестик і так залишили на ніч. Його не годували ні ввечері, ні вранці, тобто це означає, що його там не ставили на облік у цьому закладі.

До нього дійсно викликали лікарів. Лікар встановив гіпертонічний криз і підвищення тиску 150 на 100, дав таблетку і поїхав. Пан Владислав ніч не спав. Там було ліжко, але за таких умов не міг заснути. Чому він там знаходився ні йому, ні нам ніхто не пояснив. Зараз підзахисний каже, що тримається", повідомив адвокат Дмитро Ільченко у коментарі "Українській правді"

17 червня, за словами адвоката, він зі своїм колегою прибув до Печерського суду. Десь близько 10:20 п’ятеро людей в масках і з шевронами СБУ привели Мангера в залу і помістили до скляного боксу.

Суддя дала вказівку звільнити Мангера. За словами Ільченка, силовики дуже довго чекали, зв’язувалися з кимось, але згодом все ж звільнили Мангера.

Після цього суддя оголосила перерву до 13:00 і пішла. Мангер також пробував вийти з зали засідань, але силовики в масках перегородили вихід і не випустили його.

Наразі, за словами адвоката, Мангер і його захисники заблоковані у залі засідань. При цьому Ільченко підкреслив, що його підзахисний не затриманий.

Він також додав, що прокурор на пряме питання, чи затриманий Мангер, не відповідає.

За словами Ільченка, вони викликали до суду поліцію, але правоохоронців теж не пускають люди в масках і з шевронами СБУ.

16 червня Мангера затримали та повезли до Печерського райсуду Києва для обрання міри запобіжного заходу. Увечері суд оголосив перерву в засіданні до 10:00 17 червня.

Другие новости