ПоддержатьУкраїнська

Американський президент готовий стати донором крові

StopCor
StopCor

StopCor

Американський президент готовий стати донором крові

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що готовий стати донором плазми крові для інших хворих. Це буде можливо після того, як глава держави остаточно одужає.

 Фото: Reuters

Хворий на коронавірус Трамп стверджує, що вже незаразний. Згодом він готовий допомогти іншим інфікованим COVID-19. Про це американський президент заявив у відповідь на запитання журналіста "Fox News" про готовність глави держави до донорства.

"Ніхто мені ще не ставив це запитання, але я буду готовий. Якщо захочуть, щоб я це зробив, я це зроблю", – підкреслив Трамп, передає "24 Канал".

Американський лідер також розповів про своє самопочуття у перші дні хвороби. Він зазначив, що почув себе знесиленим, але проблем із диханням не мав.

"Я не почував себе повним життєвих сил, як повинен почувати себе президент США", – додав Трамп.

Президент прийняв коктейль з антитіл виробництва фірми Regeneron і вже через 24 години його стан значно покращився. Трамп додав, що хотів повернутися з госпіталю раніше, однак медики наполягали на ще кількох днях постійного нагляду.

"Зараз я дійсно почуваю себе добре", – підсумував Трамп.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура заявив, що Україна вимушена буде закупити вакцину від коронавірусу у Росії, якщо буде доведена її ефективність.

Другие новости