ПоддержатьУкраїнська

Апокаліпсис скасовується: звернення черкаських екоактивістів виявилися фейком

StopCor
StopCor

StopCor

Апокаліпсис скасовується: звернення черкаських екоактивістів виявилися фейком

Активісти-екологи залякують підприємців екоколапсом, вимагаючи чималі гроші? Щоб показати, як працює ця схема, команда «СтопКору» вирушила до Черкаської області. Яка, якщо вірити матеріалам в інтернеті, перебуває на межі екологічної катастрофи. Та чим більше перевіряємо, тим менше аргументів залишається у представників «благодійного фонду». Докладніше – у матеріалі Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=phAm30qvNZ8

А потерпілі від здирників підприємці водночас пояснюють, на чому побудований такий примітивний шантаж.

«Без доказів люди намагаються поширити якусь неправдиву інформацію… просто вони посварились, у когось якісь образи залишились, і після цього почали цілеспрямовано на людину виливати бруд», – вважає головний технолог Олексій Буцько.

Як розповідає інженер ЦТФ Павло Кулик, головний «активіст» є безробітним, а гроші десь брати потрібно.

«Поки один з лідерів псевдоекологів починав атаку на підприємців, його хата була недобудована. А тепер вже й шифер на даху має. Отже, гроші звідкись з’являються», – зазначає пан Павло.

 Драбівські ''екологи'' раніше вже мали проблеми з законом

Щоб перевірити факти, запитуємо у місцевого очільника про буцімто шкідливу діяльність тутешніх бізнесменів.

Та за словами голови сільради с. Остапівка Юхима Чечота, на підприємствах працює дуже багато людей з прилеглих сіл, вони заробляють, і, в цілому, позитивні наслідки від такого бізнесу переважають.

«Поки вони працювали у Сергія Антоновича, все було добре, й вони заробляли гроші, а тепер щось не сподобалось і починають», – коментує сільський голова раптову активність драбівських «екологів».

Другие новости