ПоддержатьУкраїнська

Блокування російських сайтів: МЗС РФ закликає до міжнародної реакції проти України

StopCor
StopCor

StopCor

Блокування російських сайтів: МЗС РФ закликає до міжнародної реакції проти України

Міністерство закордонних справ Росії закликає до міжнародної реакції на дії України щодо блокування російських інтернет-ресурсів.

У Міністерстві наголосили, що президент України Володимир Зеленський підписав указ згідно з яким санкції проти російських сайтів і соцмереж продовжуються на три роки. Про це йдеться в коментарі відомства.

За даними МЗС РФ, під обмежувальні заходи підпадають 468 російських інтернет-ресурсів, соціальних мереж та IT-компаній, серед яких - Mail.ru, Яндекс, Вконтакте, Яндекс.Україна, Однокласники, Доктор Веб, Лабораторія Касперського та ін.

" В черговий раз українське керівництво продемонструвало на практиці, що не збирається переглядати дискримінаційну і протиправну політику щодо російських медіа-ресурсів. Розцінюємо цей крок як акт прямої цензури, спрямований на зачистку інформаційного простору країни від альтернативних точок зору. Подібні дії є грубим порушенням таких основоположних принципів міжнародного права, як свобода вираження поглядів та рівний доступ до інформації", - сказано у повідомленні.У Міністерстві також згадали про бездіяльність української влади щодо скандального сайту Миротворець, закриття якого також вимагають на Заході."Закликаємо профільні міжнародні структури і правозахисні НДО, в тому числі представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ А.Дезіра, відреагувати належним чином, а європейських і заокеанських партнерів Києва пояснити - як політика української влади поєднується з демократичними цінностями і принципами", - зазначає МЗС.Водночас, у Міністерстві не згадали про виключення з оновленого списку низки осіб , котрі є причетними до "виборів" в "ЛДНР" та про те, що обмеження зняті з 12 компаній.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости