ПоддержатьУкраїнська

"Чекаю маму", – на вокзалі у Глухові поліцейські виявили покинуту дитину

StopCor
StopCor

StopCor

'Чекаю маму', – на вокзалі у Глухові поліцейські виявили покинуту дитину

У місті Глухові Сумської області правоохоронці розшукують матір малолітньої дитини, яку знайшли на автовокзалі. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції, передає УНН

''Чекаю маму'', – на вокзалі у Глухові поліцейські виявили покинуту дитину

Так, вночі 5 серпня увагу патрульних поліцейських привернув хлопчик, який самотньо сидів на лавочці поблизу автовокзалу.

За словами правоохоронців, дитина дуже змерзла. На запитання, що він тут робить, хлопчик пояснив, що чекає маму, яка поїхала до обласного центру. І чекає вже більше ніж 7 годин. Малий поскаржився, що зголоднів і в нього болить живіт. Його нагодували та доправили до лікарні.

За словами малюка, він живе з матір'ю та сестрою, але додзвонитися до них правоохоронці так і не змогли – телефони не відповідали. Тож поліцейські вирішили залишити хлопчика під наглядом медиків.

Наразі правоохоронці шукають матір дитини. За словами поліцейських, вона вже потрапляла в поле зору за вчинення адмінпорушень.

Читайте також: "Б'є – значить любить? На Кіровоградщині чоловік мало не до смерті побив дружину сокирою".

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты