ПоддержатьУкраїнська

Чиновник з Карпат Бега почав сафарі на журналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Чиновник з Карпат Бега почав сафарі на журналістів

Шукає особисті дані та адресу через поліцію. Голова Славської ОТГ Бега хоче помститись журналістам «СтопКору»? Це сталось після того як один із представників проєкту наклеїв наліпку з написом «Стоп корупції» на спину чиновника на засіданні Сколівської РДА. Про зацікавленість Беги та бажання відшукати журналіста повідомила голова місцевого офісу ГО «Стоп корупції» Богдана Шкелебей.

https://www.youtube.com/watch?v=cbQPA_3CzYg&feature=youtu.be

«Мені подзвонив представник поліції, він не представився і хотів узнати у мене , як звати журналіста зі «СтопКору», який на сесії районної ради наклеїв Безі наклейку», — розповідала Богдана Шкелебей.

Зазначимо, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочало досудове розслідування за фактом будівництва нового курортного комлексу компанією "Галнафтогаз". Землю у Карпатах відбирають у місцвих жителів.

Нагадаємо, що у Славському вибухнув скандал через будівництво гірськолижного курорту компанією «Галнафтогаз». За словами тамтешніх жителів, голова місцевої ОТГ та депутати позбавляють людей права на землю. Ідеться про 400 гектарів землі.

На знак протесту проти дій чиновників люди спочатку заблокували у будівлі сільради голову Славської ОТГ Бегу. Згодом люди заблокували рух трасою міжнародного значення Київ-Чоп.

Другие новости