ПоддержатьУкраїнська

Cтало відомо, яким способом в Україні найчастіше передається коронавірус

StopCor
StopCor

StopCor

Cтало відомо, яким способом в Україні найчастіше передається коронавірус

У більшості випадків передача коронавірусу COVID-19 в Україні відбувається через руки, саме тому українцям необхідно дотримуватися елементарних правил гігієни.

Про це заявила директор Департаменту охорони здоров'я КМДА Валентина Гінзбург в інтерв'ю "Укрінформу", наголосивши, що сплески захворювань COVID-19 в Україні загалом, та в столиці зокрема, відбуваються, з-поміж іншого, через недотримання правил карантину.

"Ми не можемо нескінченно тримати людей в будинках, це не вихід. З іншого боку, люди повинні дотримуватися всіх карантинних вимог... До речі, COVID-19 спровокував розмови про те, про що раніше ніхто не говорив: майже 90% захворювань передається через руки", - зазначила Гінзбург.

За її словами, медична галузь робить все необхідне, щоб кількість нових хворих зменшувалася, але "що повинні зробити самі громадяни".

"Тому що, якщо, наприклад, ви взялися за десять ручок різних установ та під'їздів, а потім потерли очі або під носом - ви можете захворіти. І навіть зараз не можна, щоб сіли десять осіб і розпивали в обідню перерву каву, тому що в кожному потенційно є COVID-19", - додала чиновниця.

Другие новости