ПоддержатьУкраїнська

ДБР просить про додаткові виплати

Мария Цихоцкая
Мария Цихоцкая

Редактор ленты новостей

ДБР просить про додаткові виплати

За наявною інформацією, Олексій Сухачов, керівник ДБР закликав прем’єра Дениса Шмигаля надати працівникам додаткову винагороду у розмірі 30 тисяч гривень для осіб рядового та начальницького складу ДБР на час воєнного стану. Представники бюро дану інформацію спростовують.

 Ілюстраційне фото з мережі

 

Про це повідомляється у листі Сухачова до Шмигаля та на сайті ДБР, УП.

"Прошу доповнити перелік суб'єктів, яким може виплачуватись додаткова винагорода згідно із постановою Кабінету міністрів України від 28.02.2022 номер 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану", особами рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань".

Нагадаємо, що відповідно до положень постанови Кабміну, додаткова винагорода має розмір у 30 тисяч гривень щомісячно. І виплачується вона військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, головного управління розвідки Міністерства оборони, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, УДО, Держспецзв'язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам ОГП, ДСНС, співробітникам служби Судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій НАБУ та поліцейським. 

Посилаючись на низку законів, Сухачов зазначає, що  і на службовців ДБР мають поширюватись умови забезпечення такі, як у працівників Національної поліції. 

За наявною інформацією, зарплата слідчих та оперуповноважених ДБР складає близько 60 тисяч гривень, заступників директора – близько 80, а директора – понад 100 тисяч гривень. 

Крім того, на час воєнного стану працівників перевели у західні області країни. До прикладу, головне слідче управління, виключаючи окремі відділи, переведене до Львівської та Івано-Франківської областей. 

Також, у своєму листі до Шмигаля Сухачов пише, що "Державне бюро розслідувань бере участь у відсічі військовій агресії Російської Федерації проти України, а також здійснює інші заходи із забезпечення національних інтересів та безпеки України". 

Представники ДБР заявили, що нформація про звернення щодо підняття зарплати не є вірною .

У ДБР наполягають, що у листі йдеться виключно про працівників підрозділу спеціального призначення ДБР, які від самого початку вторгнення перебувають на передовій.

"Підрозділи ДБР перебувають за місцями своєї дислокації. Працівники Центрального апарату, у тому числі керівництво ДБР, перебувають у Києві, а слідчі та оперативні працівники виконують визначені завдання. Винятком є хіба що підрозділи регіонів, де ідуть активні бойові дії. Навіть попри це передислокація стосується переважно адміністративних відділів та працівниць-жінок".

У бюро попросили журналістів та власників медіа "не розганяти зраду, там де її немає".

Нагадаємо:

Другие новости