ПоддержатьУкраїнська

Депутатам-хабарникам зі Львівщини суму застави зменшили у декілька разів

StopCor
StopCor

StopCor

Депутатам-хабарникам зі Львівщини суму застави зменшили у декілька разів

Адвокат має підозру, що суддям пропонували хабар у розмір 50 тисяч доларів.

Апеляційний суд Львівської області переглянув рішення Шевченківського суду Львова та зменшив розмір застав трьом депутатам Винниківської міської ради, яких затримали на хабарі. Після зменшення розміру застав до 116 тис. грн усі депутати вийшли на волю, сплативши необхідну суму. Про це повідомляє Захід.нет.

"Андрію Чорному суд першої інстанції визначив розмір застави у понад 4 млн гривень, яку апеляційний суд зменшив до 116 тисяч. Іншим депутатам, у яких розміри були 1 млн 378 тисяч гривень та 2 млн 750 тисяч гривень, суму також зменшили до 116 тис.", - розповів підприємець Павло Фіщук, у якого вимагали хабар депутати Винниківської міськради.

За словами Павла Фіщука, усі депутати уже вийшли на волю.

"Тиждень тому я давав прес-конференцію та повідомляв, що вони намагаються зменшити розмір застави. Цей приклав це гарно ілюструє, як з 4 мільйонів зменшити розмір застави до 116 тисяч", - додав Фіщук.

Раніше Павло Фіщук мав підозру, що суддям пропонуватимуть хабар у розмірі 50 тисяч доларів, що у перерахунку становить приблизно 1 млн 300 тис. грн і є значно меншою від суми застави у понад 4 млн.

Нагадаємо, 17 жовтня військова прокуратура та СБУ затримали трьох депутатів Винниківської міськради, які вимагали 10 тисяч доларів хабаря у приватного підприємця за продовження договору оренди земельної ділянки.

Затримали, зокрема, депутатів "Громадянської позиції" Богдана Явного, який є заступником голови земельної комісії Винниківської міськради, Всеволода Хому і депутата "Партії простих людей" Андрія Чорного.

Другие новости