ПоддержатьУкраїнська

Держдеп США - про військову ескалацію: Росія є агресором

StopCor
StopCor

StopCor

Держдеп США - про військову ескалацію: Росія є агресором

З такою заявою виступив на брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Нед Прайс, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Отже, дозвольте мені бути чітким: Росія – агресор», - заявив представник зовнішньополітичного відомства США.

Він підкреслив, що Сполучені Штати «глибоко занепокоєні» агресивними діями та риторикою Російської Федерації, спрямованими проти України. Водночас, за його словами, не існує жодних ознак того, ніби провокації чинить Україна, аби посилити напруження, - як про це заявляють у Кремлі.

«Що ми дійсно бачимо – це російську кампанію дезінформації, створену для фальшивих звинувачень України за те, що робить сам Кремль», - зауважив Прайс.

Він нагадав, що ця тема була однією з головних під час дискусій у Брюсселі минулого тижня, де перебував з візитом держсекретар Блінкен. Крім того, це питання залишається актуальним і в інших міжнародних переговорах глави Держдепартаменту США.

До того ж Північноатлантичний альянс твердо й одностайно підтвердив, що продовжує стояти разом з Україною, яка є одним із ключових партнерів НАТО в регіоні, нагадав офіційний представник Держдепу.

Як повідомляв Укрінформ, Росія продовжує скупчення ударних військових підрозділів поблизу кордонів України, що викликає глибоке занепокоєння в ЄС, США та інших демократичних країнах. Водночас в офіційних російських ЗМІ ведеться кампанія брехні та провокацій з метою дискредитації України та виправдання військового втручання Росії під приводом «захисту російськомовного населення».

Джерело: Укрінформ

Другие новости