ПоддержатьУкраїнська

Дії Росії у Криму несумісні з гуманітарним правом - МЗС Польщі

StopCor
StopCor

StopCor

Дії Росії у Криму несумісні з гуманітарним правом - МЗС Польщі

Про це йдеться в заяві МЗС Польщі, передає Укрінформ.

У зовнішньополітичному відомстві наголошують, що ведення російського правопорядку на території Криму суперечить загальноприйнятим положенням гуманітарного права.

“Органи судової влади Росії беруть активну участь в організованій кампанії переслідування кримськотатарської меншини - через підтримку її представниками суверенітету і територіальної цілісності України в Криму та Севастополі“, - зазначається в заяві.

При цьому вказується, що звіти Верховного комісара ООН з прав людини свідчать про численні добре задокументовані порушення прав людини російською окупаційною владою.

У МЗС нагадують, що Польща послідовно підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України відповідно до Резолюції 68/262 Генеральної Асамблеї ООН, ухваленої 27 березня 2014 року, і підтверджує своє незмінне зобов’язання не визнавати незаконної анексії Криму та Севастополя Росією.

Як повідомлялося, Рада ЄС ухвалила поширити обмежувальні заходи додатково на вісьмох осіб за активну підтримку дій та імплементацію політики, що підриває або загрожує територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

До санкційного списку додали співробітників правоохоронних органів – суддів, прокурорів та офіцерів безпеки, які відповідають за виконання законів Росії в окупованому Криму та Севастополі. Ці особи приймали упереджені рішення у політично мотивованих справах, переслідували або застосовували репресії до противників незаконної анексії півострова.

Таким чином, обмежувальні заходи ЄС за порушення територіальної цілісності України поширюються на 185 осіб та 48 установ. Санкції передбачають заморожування рахунків, включаючи заборону на надання їм будь-яких коштів, а також заборону на в’їзд або транзит територією ЄС.

Джерело: Укрінформ

Другие новости