ПоддержатьУкраїнська

Дитсадки дозволять розташовувати у житлових будинках – Мінрегіонбуд

StopCor
StopCor

StopCor

Дитсадки дозволять розташовувати у житлових будинках – Мінрегіонбуд

В Україні діятимуть нові будівельні норми, які дозволятимуть розміщення дошкільних навчальних закладів у житлових будинках. Представник Мінрегіонбуду пояснив, з якою метою прийняте нововведення.

Новину передає "Преса України".

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України дало добро розташовувати у житлових будинках дошкільні навчальні заклади. Так, вони можуть бути вбудовані та вбудовано-прибудовані на першому поверсі.

За словами заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе, нові норми були прийняті для полегшення життя людей.

"Зараз для комфорту людей ми до Державних будівельних норм (ДБН) по дошкільних навчальних закладах прописали норму, що дозволяє проектувати невеликі вбудовані та вбудовано-прибудовані дитсадки на перших поверхах житлових будинків", – розповів він.

Представник міністерства також наголосив, що при проектуванні дитсадків у житлових будинках обов’язково враховуватимуться пожежні вимоги та норми ДБН по житлових будинках.

Земельна ділянка нового дошкільного навчального закладу відділятиметься парканом та матиме зелені насадження: кущі, дерева, клумби з квітами.

Другие новости