ПоддержатьУкраїнська

Довибори в Раду: «Слуга народу» висуває Войцехівського

StopCor
StopCor

StopCor

Довибори в Раду: «Слуга народу» висуває Войцехівського

Про ухвалене на партійному з’їзді рішення повідомив голова партії "Слуга народу", перший заступник голови її парламентської фракції Олександр Корнієнко.

"Політрада прийняла щойно рішення про висування. Віталій завтра вирушить у ЦВК подавати документи, і ми будемо оперативно чекати реєстрації", - сказав Корнієнко, передає кореспондент Укрінформу.

Він додав, що "Слуга народу" ще обговорює особу кандидата у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область).

Як повідомляв Укрінформ, Центральна виборча комісія 3 вересня зареєструвала першого кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) - Андрія Іллєнка, висунутого партією "ВО "Свобода".

ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область).

Рішення прийнято у зв’язку з тим, що раніше обрані в округах народні депутати були достроково позбавлені мандатів, оскільки народного депутата Ігоря Колихаєва (184-й округ) було обрано Херсонським міським головою на місцевих виборах 2020 року, а народного депутата Олександра Скічка (197-й округ) призначено головою Черкаської ОДА.

1 вересня в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197 розпочався виборчий процес проміжних виборів народних депутатів.

3 вересня черкаські представники партії “Слуга народу” рекомендували на проміжних виборах народного депутата України у 197-му виборчому окрузі висунути Віталія Войцехівського.

Очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко повідомив, що понад 20 тисяч жителів округу поставили підпис на підтримку Войцехівського.

Джерело: Укрінформ

Другие новости